Každý deň je príležitosť na úsmev! 

Ahojte, 

volám sa Veronika, pre priateľov známa ako Veron a vítam Vás na svojom blogu.

S myšlienkou založiť si svoj vlastný blog som sa pohrávala už dlhšie. Často mi ľudia hovorili, že by si moje vtipné príhody, statusy či postrehy radi prečítali aj niekde mimo Facebook či Instagram, no nikdy som sa k tomu akosi nemala. Poznáte to - prečo ja? A toho je už veľa! A koho by to zaujímalo?

Ale jedného dňa som si povedala, prečo nie? A tak som si položila otázku...

Čomu sa na blogu venovať? 

Záujmov mám veľmi veľa - rada cestujem, rada si vyrábam rôzne vecičky, rada pozerám filmy, no zo všetkého najradšej čítam knihy. Veľa kníh. 
Rada by som sa so svojimi myšlienkami a názormi na rôzne knihy podelila aj s inými knihomoľmi. Niekedy je fajn pozrieť sa na tú istú vec dvoma rôznymi pohľadmi. Rozširuje nám to obzory. A ja si rada rozširujem svoje obzory. Prišla teda na rad ďalšia otázka...

Ako pomenovať môj blog?

Asi najťažšia úloha zo všetkého. Rozmýšľala som, rýmovala som slová, vytvárala skladačky, prekladala do angličtiny, no nič neprichádzalo. A potom to prišlo, len tak, z ničoho nič. Bolo to presne ono - vystihovalo to podstatu toho, čomu sa chcem venovať a je to milá hra so slovíčkami - význam slova "knihovať", podľa významového slovníka znamená "zapisovať",  A na blogu sa čo? Zapisuje. A na blogu o knihách sa venujem čomu? Knihám. Bolo to jasné... KNIHUJEME S VERON!

Čo tu ešte nájdete?

Ako som spomínala,  okrem čítania kníh mám aj iné záľuby, pri ktorých si  vyprázdnim hlavu. Preto sem občas zavesím aj krátky príbeh z niektorej z mojich ciest, spomienku alebo len tak, niečo zo života - hocičo, čo podľa mňa stojí za to, aby ste to vedeli. A tiež sa môžete tešiť aj na rôzne DIY inšpirácie.

Verím, že sa Vám u mňa bude páčiť, a kľudne mi zanechajte aj odkaz v sekcii KONTAKT.